מטבחים מעוצבים

חידוש מטבחים

לעיתים אנו מעוניינים ברענון וחידוש חזות פני הבית, ולצד התקציב הדוחק עולה גם השאלה המוסרית של האם נכון להשקיע כספים במשהו חדש כאשר הישן עדיין עובד. "המטבח שלנו הוא בסדר", כך אומרים רבים ומדמיינים בכמיהה מטבח חדש ומבהיק, בעל פרזול איכותי ומגירת מטבח שאינה מסכנת אצבעות בכל פעם שנשלחת למקומה בבושת פנים.

לא רבים יודעים, אך ניתן להגיע לתוצאה מדהימה ומטבח חדשני, מודרני ופונקציונאלי גם מבלי להקריב את ההשכלה העתידית של ילדינו ומבלי לבחור בין חו"ל בקיץ לארונות בצבע חאקי.

חידוש מטבחים הפך לעניין שבשגרה ומאתגר מעצבים רבים, אשר במקום לתת דרור לדמיונם בין שלוש קירות ומספר קורות עץ, נדרשים להתמודד עם מבנה קיים, שורות מסודרות של ארונות ופורמייקה מתקלפת, ומזה לייצר מחדש את החלום, רצוי בתקציב זעום.

הבשורה הטובה היא שהטובים שבהם הצליחו לעשות כן. להסתכל על המטבח הישן ולראות משהו אחר. להבין כיצד בניצול תקציב נכון נחליף את מה שמצריך החלפה, נתקן את מה שמצריך תיקון ונוסיף את האביזר המשלים שיגרום למטבח שלכם לעלות על אלו שפגשתם בקטלוג.

חידוש מטבחים הוא טרנד שמושך יותר ויותר אנשים, בדור בו אנשים לא מעוניינים להתחייב לטלפון סלולארי או לבן הזוג לו נישאו, אין סיבה להתחתן קתולית על כמה ארונות המרכיבים את המטבח שלכם, וגם אין סיבה להוציא הון בכל פעם שמישהו משנה את טעמו ואריחי הקרמיקה מטרידים אותו. השינוי הוא בהישג יד ובהשקעה ומאמץ בתחום הסביר.